top of page
Teslimat Kargo

 

Geri Dönüşümlü Ambalaj
Taslaktan bitmiş ürüne kadar tüm oyuncaklarımız tasarlanırken, kesilirken, zımparalanırken, ovulurken birçok elden geçiyor. Çevre dostu ürünleri tanıtan bir marka olarak, mümkün olduğunda geri dönüştürülmüş materyal kullanmanın önemini de anlıyoruz.

Sizlere ürünleri kargo yoluyla gönderirken, siparişlerin hepsini geri dönüştürülmüş kağıt ambalajlarımızla paketleyerek hazırlıyoruz. Kullandığımız bantlar bile geri dönüştürülmüş materyalli olanlardan seçiliyor. Paketlenen ürünler standart gönderimlerimizde kargo poşetlerimize yerleştiriliyor. Kargo poşetlerimiz ürünlerimizi hava koşullarından ve diğer dış etkenlerden koruyabilmekadına plastik ürünü olsa da olabildiğince hafif gramajlı olmasına özen gösteriyoruz ve üzerlerine geri dönüşüm işareti ekleyerek olabildiğince geri dönüştürülmelerine teşvik etmeye çalışıyoruz.

Joy For Learn’den yapacağınız alışverişlerin paketlemelerinin çevreci olması için işte bu denli detaylı düşündük. Eğer bize verebileceğiniz daha çevreci çözümler olursa onlara da her zaman açığız!

Bununla birlikte, ürününüzün güvenli, hasarsız ve yeterince iyi paketlenmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı garanti edebiliriz.

~

Siparişleriniz ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra teslimat süreleri kontrolümüz dışındadır. Tahmini teslimat sürelerinin yaşadığınız yere ve özellikle tatil günleri gibi yoğun dönemlere göre değişebileceğini lütfen unutmayın.

Siparişinize belirli bir tarihten önce ihtiyacınız varsa, siparişin ne zaman gerekli olduğunu açıkça görebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin veya sipariş adımında bize bir not bırakın.

Teslimatta öğelerinizi kontrol etmenizi ve herhangi bir tutarsızlık varsa 7 gün içinde bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Siparişinizi mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz. ❤️

Teslimat ve kargo  ile ilgili sorularınız için info@joyforlearn.com adresine email gönderebilir yada web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page