top of page
İade ve İptal Koşulları

 

Joy For Learn ailesi olarak ana hedefimiz, size seçilmiş bir dizi yüksek kaliteli oyuncak sunmak ve satın aldığınız ve seçtiğiniz ürünlerden %100 memnun kalmanızdır.

Ancak, teslim edilen ürünü açmadan önce alışverişinizi iade etmeye veya değişim talep etmeye karar verirseniz, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde size ürün için tam bir geri ödeme veya değişim sağlamaktan mutluluk duyarız. 

30 günlük iade politikamız uyarınca bir öğeyi değişim veya geri ödeme talebinizde bir araya getirilmiş, orijinal ambalajından çıkarılmış ve yeniden paketlenmiş veya ambalaj yırtılmış veya hasar görmüşse, size tam satın alma fiyatına eşdeğer bir geri ödeme sağlayamıyoruz.

 

Ürünün bize iadesi için gönderim ücretini ödemeniz gerekmeyecektir.

Ancak kayıp, çalıntı veya hasarlı iade teslimatlarından sorumlu tarafınıza aittir. Bu nedenle, paketin uygun şekilde paketlendiğinden ve izlenebilir bir nakliye yöntemi ile bize iade edildiğinden emin olmanızı öneririz. 

İade, iptal ve teslimat ile ilgili sorularınız için info@joyforlearn.com adresine email gönderebilir yada web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page